Szeroki wybór niezawodnych pomp ciepła od polskiego producenta.

Silesia Term to polski producent pomp ciepła, który działa na rynku od 3 lat, lecz z ponad 11 letnim doświadczeniem. To jeden z niewielu producentów polskich pomp ciepła powietrznych i gruntowych. Jako producent pomp ciepła z wielkim bagażem doświadczeń stworzyliśmy produkty na najwyższym poziomie i najwyższej jakości wykonania, a to co nas najbardziej wyróżnia na tle innych firm to 5 letnia gwarancja na nasze wszystkie urządzenia. Tak długa gwarancja potwierdza wysoką jakość urządzeń.Nasza firma to przede wszystkim wyspecjalizowany personel, który podpowie i pomoże rozwiązać każdy problem. Wytrwale realizujemy nasze ambicje i cele, priorytetem jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji lidera w branży pomp ciepła.

Główna idea założenia firmy SILESIATERM oraz rozpoczęcia produkcji, to stworzenie pompy ciepła w cenie dostępnej dla zwykłego Kowalskiego, a przy tym zachowanie wysokiej jakości produktu i to właśnie udało się zrealizować naszej firmie.

Wszystkie nasze urządzenia zaopatrzone są w system Solato, dlatego w pełni możesz się cieszyć komfortem ciepła, oszczędnością i łatwością obsługi urządzenia oraz szybkim serwisem z naszej strony.

Nasze produkty

Pompy ciepła powietrzne


Pompy ciepła gruntowe


Wymienniki powietrzno - glikolowe


Kontakt

Silesia Term

Nowy Dwór 6

48-130 Kietrz, Polska

kontakt@silesia-term.pl